Kirke to kobiecość i tajemniczość, pewność siebie i ponadczasowa elegancja. Tworzymy dla Ciebie ubrania z najlepszych materiałów, dbamy o ich estetykę, przywiązujemy wagę do najmniejszych detali, takich jak ręczne wykończenia czy rodzaj szwów.

Kirke to jakość i doskonałe tkaniny. Mówimy stop poliestrowi i innym syntetycznym włóknom, stawiamy przede wszystkim na naturalność i szlachetność. Chcemy przywrócić do łask eleganckie materiały, jak aksamit, jedwab czy wełnę, z których przez tysiące lat korzystali mistrzowie krawiectwa. Projektujemy i szyjemy w Polsce: w niewielkiej, krakowskiej szwalni, dzięki czemu możemy kontrolować każdy element naszej kolekcji i wpływać na jej ostateczny kształt, a przy tym wspierać społeczność lokalną.

Choć nasze serce bije w Krakowie, chcemy ubierać kobiety na całym świecie. Sukienki i halki Kirke to ukłon w stronę mody retro, jednak w nowoczesnym wydaniu. Inspirują nas projektanci minionych epok, garściami czerpiemy ze sztuki i historii, a wszystko po to, aby dostarczyć Ci sukienki i halki, o jakich marzysz – podkreślające kobiece kształty, emanujące wdziękiem, praktyczne i ponadczasowe.